مقالات

پارکت چیست

پارکت مجموعه ای از قطعات چوبی بهم پیوسته است که تأثیر بسزایی بر دکوراسیون داخلی دارد و چیدمان زیبایی دارد. قطعات چوبی مورد استفاده در کفپوش ها بیشتر به صورت مستطیل و زاویه دار هستند.

چگونه از پارکت های صد در صد چوبی نگهداری کنیم

پارکت های چوبی بسیار زیبا هستند و در تمامی منازل و با هر مدل و استایلی هم خوانی دارند. با دانستن اطلاعات کافی در مورد پارکت های چوبی و نحوه نگهداری از آن ها می توانید کفپوش منزل خود را همیشه نو و سالم نگهدارید. 

چگونه پارکت های چوبی خود را با مبلمان منزل هماهنگ کنیم

همیشه کفپوش در زیبایی و جذابیت منازل نقش بسیار مهمی ایفا کرده است. 

1. استفاده از رنگ های متفاوت  2. بافت های مختلف را با هم ترکیب کنید 3. تم رنگی مشخصی را دنبال کنید
 

پارکت صد در صد چوب چیست؟

قبل از اینکه پارکت چوبی خود را انتخاب کنید بهتر است کمی راجع به مزایا و معایب این نوع کفپوش صحبت کنیم و تعریفی جامع از آن داشته باشیم.پارکت های صد در صد چوبی را از تنه درختان تهیه می کنند و آن ها را به قطعات و یا به اصطلاح تایل هایی تبدیل می کنند...

تمیز کردن پارکت لمینیت

با افزایش کفپوش های پارکت لمینیت مواد شوینده متنوعی برای تمیز کردن آن به بازار عرضه شده است. اکثر این محصولات آنطور که معرفی می شوند عمل نمی کنند. زمانیکه برای شستشوی پارکت لیمینیت خود ماده ی شوینده ای انتخاب می کنید، سعی کنید با دقت این کار را انجام دهید.
 

عواملی که هنگام خرید کفپوش باید در نظر گرفت

امروزه پارکت لمینیت جایگزین مناسبی برای چوب محسوب می شود. لمینیت ها پوشش محافظی دارند که بدون ذره ای خرابی و خسارت می توان آن ها را تعمیر و جابجا کرد. اگر با توجه به مکان مورد نظر به درستی انتخاب شود این نوع کفپوش اکثر ویژگی های کفپوش های چوبی را دارد با این تفاوت که بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. در این مقاله مواردی را که باید در نظر گرفت به اختصار توضیح داده خواهد شد.

آیا پارکت لمینیت برای منازل مناسب است؟

آیا به دنبال کفپوش های لمینیت هستید؟ هنگام خرید کفپوش اولین سوالی که به ذهن هرکس می رسد این است که چه کفپوشی مناسب خانه است.یکی از سوالاتی که در دنیای مجازی بسیار جستجو می شود مربوط به پارکت لمینیت است. آیا پارکت لمینیت برای منازل مناسب است؟

لمینیت های امروزی جایگزینی مناسب برای چوب طبیعی

واضح است که اکثر مردم به کف پوش های چوبی علاقمند هستند اما اکثرا از نصب چوب بعنوان کفپوش واهمه دارند، چرا که سر وصدای ایجاد شده با راه رفتن روی این نوع از کفپوش ها بسیار آزاردهنده است.اما هیچگاه نباید ظاهر زیبای این نوع کفپوش را قربانی چنین مشکلاتی کنیم. تنها راه حل پیش رو استفاده از پارکت لمینیت است.

فواید پارکت لمینیت

پارکت لمینیت بیشتر  از جنبه زیبایی و ظاهری آن مزایای دیگری هم دارد. ساختار چندلایه ای آن بعلاوی بکارگیری بالاترین استانداردها، تجربه ای لذت بخش را به ارمغان می آورد.ویژگی های خاص و قابل توجه پارکت لمینیت: 1- سکوت و آرامش, 2. نصب آسان, 3.زندگی سالم, 4.سازگار با محیط زیست, 5.کاهش مصرف انرژی 6.تنوع